WM012Q-240I-TP1-2
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012Q-240I-TP1-2
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC