WM012R-060-A-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012R-060-A-USB
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC