WM012S-060I-TP1-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012S-060I-TP1-USBC
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 12
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 6V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC