WM012S-120-D-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012S-120-D-SUSB
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC