WM012S-150-A-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012S-150-A-USB-M
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC