WM012S-150-B-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM012S-150-B-TN
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 800mA
Series -
Power (Watts) 12 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC