WM018B-090-A-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM018B-090-A-TN
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 18
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector -
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC