WM018B-150I-TP1-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM018B-150I-TP1-SUSB
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.2A
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC