WM018B-190-C-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM018B-190-C-TN
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector -
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 950mA
Series -
Power (Watts) 18 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC