WM036A-085I-TP1-5
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM036A-085I-TP1-5
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 30
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Approval Agency CE, FCC, GS, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.52A
Series -
Power (Watts) 30 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 8.5V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC