WM042R-090-C-TN
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM042R-090-C-TN
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 42
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector -
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 4.66A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Features IP44
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC