WM042R-120-C-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM042R-120-C-SUSB
Form Wall Mount
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.5A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized United Kingdom
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC