WM042R-150-A-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM042R-150-A-USB-M
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.8A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC