WM042R-240-D-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM042R-240-D-USB-M
Form Wall Mount
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.75A
Series -
Power (Watts) 42 W
Region Utilized Europe
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC