WM048S-120I-TP1-USBC
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM048S-120I-TP1-USBC
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 48
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector USB C
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC