WM065B-180I-TP1-5
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM065B-180I-TP1-5
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 10.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.6A
Series -
Power (Watts) 65 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC