WM072B-090-B-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM072B-090-B-MUSB
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 65
Benutzer handbuch
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 7.2A
Series -
Power (Watts) 65 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 9V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC