WM072B-120I-TP1-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM072B-120I-TP1-SUSB
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 72
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 6A
Series -
Power (Watts) 72 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC