WM072B-240I-TP1-USB-M
AUTEC POWER SYSTEMS
Produkt-Nr.:
WM072B-240I-TP1-USB-M
Beschreibung:
Wall Mount, Industrial Grade, 72
Benutzer handbuch
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Micro, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Series -
Power (Watts) 72 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC