WPMM1A10A
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Produkt-Nr.:
WPMM1A10A
Beschreibung:
MONITOR WPMM
Benutzer handbuch
Applications -
Product Status Obsolete
Power - Output -
Modulation or Protocol 802.15.4
Series WPMM
Function Receiver
Sensitivity -
Voltage - Supply 10V ~ 30V
Data Rate (Max) -
Mfr Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Frequency 2.4GHz