WR-L30PB-HF-HD-A1E
JAE Electronics
Produkt-Nr.:
WR-L30PB-HF-HD-A1E
Beschreibung:
CONN PLUG 30POS R/A SMD GOLD
Benutzer handbuch
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board -
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.020" (0.50mm)