WR04X514 JTL
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
WR04X514 JTL
Beschreibung:
RES 510K OHM 5% 1/16W 0402
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 510 kOhms
Series WR
Power (Watts) 0.063W, 1/16W