WR404140A1002J4100
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
WR404140A1002J4100
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 10K OHM 5% 2W AXIAL
Auf Lager : 1303
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series WR4
Power (Watts) 2W