WR9MC1330CCPIMFR6B
GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
WR9MC1330CCPIMFR6B
Hersteller:
GlobTek, Inc.
Beschreibung:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 10W
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, CE, EAC, Ukraine, VCCI, WEEE
Input Connector CEE 7/16
Size / Dimension 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.33A
Series GTM86101-1007.5-W2E
Power (Watts) 10 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized Europe
Cord Length 59" (1.50m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 7.5V
Standard Number 60601-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC