WR9QD3888CCP-N(R6B)
GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
WR9QD3888CCP-N(R6B)
Hersteller:
GlobTek, Inc.
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 35W
Auf Lager : 66
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 50°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Input Connector Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 2.91" L x 1.71" W x 1.45" H (74.0mm x 43.5mm x 36.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.88A
Series -
Power (Watts) 35 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 47.2" (1.20m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 9V
Standard Number 1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC