WR9QE500CCPNA-N(R6B)
GlobTek, Inc.
Produkt-Nr.:
WR9QE500CCPNA-N(R6B)
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Auf Lager : 42
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency BSI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, GS, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Input Connector Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 1.59" L x 2.52" W x 1.18" H (40.5mm x 64.0mm x 30.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series GT-46060-06VV-x.x-Q
Power (Watts) 6 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Standard Number 60950-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC