WRD12D15-10W
HenLv Power
Produkt-Nr.:
WRD12D15-10W
Hersteller:
HenLv Power
Beschreibung:
DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Benutzer handbuch
Voltage - Input (Max) 18V
Product Status Active
Supplier Device Package -
Current - Output (Max) 333mA, 333mA
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 5-DIP Module
Efficiency 82%
Mfr HenLv Power
Features -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -15V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1 kV
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.41" H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm)
Number of Outputs 2
Control Features -
Series -
Power (Watts) 10 W