Lumex Opto/Components Inc.
Produkt-Nr.:
WSA50-E-RBK-N-RD-B
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PBS 16MM SPDT 5A 28V UL61058 MOM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$15.846
$15.846
10
$14.2101
$142.101
25
$13.58538
$339.6345
50
$12.88276
$644.138
100
$12.414315
$1241.4315
250
$11.633548
$2908.387
500
$10.774672
$5387.336
1000
$9.36929
$9369.29
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Wire Leads |
| Actuator Type | Round, Button, Domed |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 5A (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | WSA50 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | On-Mom |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Red |