Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSBS85181L000JT34
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RESISTOR SHUNT 0.001 OHM 5% 20W
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Applications | - |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Shunt Fixture, 60mm Pitch |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Resistance | 1 mOhms |
| Series | Power Metal Strip® |
| Power (Watts) | 20W |
| Type | Shunt, Battery |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Tray |