WSBS8518L0500JT60
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSBS8518L0500JT60
Hersteller:
Vishay Dale
Beschreibung:
WSBS8518-60.000050 5% TRAY PACK
Auf Lager : 60
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Applications Automotive AEC-Q200
Tolerance ±5%
Mounting Type Shunt Fixture, 60mm Pitch
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Resistance 50 µOhms
Series Power Metal Strip®
Power (Watts) 36W