Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSBS8536L1250JK80
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
250 UOHMS 5% 50W SHUNT, BATTERY
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Applications | - |
| Tolerance | ±5% |
| Mounting Type | Shunt Fixture, 60mm Pitch |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Resistance | 125 µOhms |
| Series | WSBS8536 |
| Power (Watts) | 50W |
| Type | Shunt, Battery |
| Mfr | Vishay Dale |
| Package | Bulk |