Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC00023R300FEA
Hersteller:
Paket:
4527
Charge:
-
Beschreibung:
RES 3.3 OHM 1% 2W 4527
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -65°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.49mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm) |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4527 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 3.3 Ohms |
| Series | WSC |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 4527 J-Lead |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |