WSC01/22R000FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC01/22R000FEA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
2012
Beschreibung:
RES SMD 2 OHM 1% 1/2W 2012
Auf Lager : 181
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.111" (2.82mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2012
Resistance 2 Ohms
Series WSC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W