WSC251527R00FEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC251527R00FEK
Beschreibung:
WSC2515 27 1% EK E3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.125" (3.17mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2515
Ratings AEC-Q200
Resistance 27 Ohms
Series WSC
Power (Watts) 1W