WSC251550R00FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC251550R00FEA
Beschreibung:
RES SMD 50 OHM 1% 1W 2515
Auf Lager : 29408
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.125" (3.17mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2515
Resistance 50 Ohms
Series WSC
Power (Watts) 1W