WSC452710R00FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC452710R00FEA
Beschreibung:
RES SMD 10 OHM 1% 2W 4527
Auf Lager : 15674
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.177" (4.49mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Resistance 10 Ohms
Series WSC
Power (Watts) 2W