WSC4527R5900FEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC4527R5900FEK
Beschreibung:
WSC4527 .59 1% EK E3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.177" (4.49mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Temperature Coefficient ±90ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Ratings AEC-Q200
Resistance 590 mOhms
Series WSC
Power (Watts) 2W