WSC69271R000FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC69271R000FEA
Beschreibung:
RES SMD 1 OHM 1% 3W 6927
Auf Lager : 4018
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 0.295" (7.49mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.690" L x 0.275" W (17.53mm x 6.98mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 6927
Resistance 1 Ohms
Series WSC
Power (Watts) 3W