Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSC692720R00FEA
Hersteller:
Paket:
6927
Charge:
-
Beschreibung:
WSC6927 20 1% EA E3
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -65°C ~ 275°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.295" (7.49mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Size / Dimension | 0.690" L x 0.275" W (17.53mm x 6.98mm) |
| Temperature Coefficient | ±20ppm/°C |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6927 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 20 Ohms |
| Series | WSC |
| Power (Watts) | 3W |
| Package / Case | 6927 J-Lead |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |