WSHM2818R1000FEB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSHM2818R1000FEB
Beschreibung:
RES 0.1 OHM 1% 7W 2818
Auf Lager : 105
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series WSHM2818
Power (Watts) 7W