WSHP2818R0500FEB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSHP2818R0500FEB
Beschreibung:
RES 50M OHM 1% 10W 2818
Auf Lager : 3570
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 50 mOhms
Series Power Metal Strip®
Power (Watts) 10W