WSK2512R0250FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSK2512R0250FEA
Beschreibung:
WSK-2512 .025 1% EA E3
Auf Lager : 5344
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±35ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 25 mOhms
Series WSK2512
Power (Watts) 1W