WSL0603R0220FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSL0603R0220FEA
Beschreibung:
RES 0.022 OHM 1% 1/10W 0603
Auf Lager : 10659
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.021" (0.53mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 22 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 0.1W, 1/10W