WSL10202L200FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSL10202L200FEA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
1020
Beschreibung:
RES 0.0022 OHM 1% 2W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.100" L x 0.200" W (2.54mm x 5.08mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.2 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 2W