WSL1206R0200FEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSL1206R0200FEA
Beschreibung:
RES 0.02 OHM 1% 1/4W 1206
Auf Lager : 55156
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 20 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 0.25W, 1/4W