WSL2010R4400FTA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSL2010R4400FTA
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
2010
Beschreibung:
RES 0.44 OHM 1% 1/2W 2010
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 440 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 0.5W, 1/2W