WSL2512R3300JEA
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
WSL2512R3300JEA
Beschreibung:
RES 0.33 OHM 5% 1W 2512
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 1W