Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WSP-4023Y
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SPEAKER 4OHM 300MW TOP PORT 79DB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.3365
$6.3365
10
$5.20885
$52.0885
25
$4.79484
$119.871
40
$4.495875
$179.835
100
$4.2085
$420.85
500
$3.891732
$1945.866
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Frequency Range | 230 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Height - Seated (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 300 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 230Hz |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | - |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Distortion Rating | - |
| Efficiency - dBA | 79.00 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 50°C |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 1.587" Dia (40.30mm) |
| Material - Magnet | - |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Power - Max | 500 mW |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |