Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WSP-417108
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 93DB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.5695
$4.5695
10
$3.7696
$37.696
25
$3.47548
$86.887
40
$3.262062
$130.48248
168
$3.056739
$513.532152
504
$2.70675
$1364.202
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Frequency Range | 450 Hz ~ 15 kHz |
| Shape | Oval, Rectangular Frame |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Height - Seated (Max) | 1.071" (27.20mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 2.795" L x 1.614" W (71.00mm x 41.00mm) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | - |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 3 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 4 W |
| Frequency - Self Resonant | 450Hz |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | - |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 93.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |