Soberton Inc.
Produkt-Nr.:
WSP-5090-4
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SPEAKER 4OHM 10W TOP PORT 96DB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$4.3795
$4.3795
10
$3.6138
$36.138
25
$3.33146
$83.2865
40
$3.126688
$125.06752
168
$2.929962
$492.233616
504
$2.594478
$1307.616912
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Frequency Range | 0 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Oval, Rectangular Frame |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Height - Seated (Max) | 1.236" (31.40mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | - |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 10 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 12 W |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | - |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - dBA | 96.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |